KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17297236
nr 1729 7236
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 72x127 cm, yttermått inklusive ram: 87x142 cm
Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 18:58:55
29/9 21:44:56
100 kr
29/9 22:33:11